MPO Matrace – recenze a zkušenosti

Mpo Matrace Renceze

Přestože je v České republice trh s matracemi relativně rozmanitý, mnoho e-shopů s matracemi má poměrně omezenou nabídku. To zejména v případě, že sháníte matrace z přírodních materiálů. Ty najdeme například v nabídce společnosti MPO Matrace, na kterou se blíže podíváme v dnešní recenzi.

O společnosti

Kroměřížská společnost MPO matrace se může pochlubit poměrně dlouhou historií – založena byla před osmnácti lety v roce 2004. Jak se můžeme dočíst na webu společnosti, nejedná se pouze o dodavatele či přeprodejce matrací, ale výrobce s vlastními kapacitami a moderní výrobou.

Pozor

MPO Matrace jsou prověřeným českým výrobcem matrací. V našem srovnávacím testu můžete najít nejlepší matraci na jaké kdy budete spát.

Sortiment

Jelikož firma začínala jako jeden z prvních dodavatelů a výrobců přírodních matrací u nás, asi nebude s podivem, že základ sortimentu tvoří především matrace z přírodních materiálů. V nabídce najdeme například matrace s koňskými žíněmi, kokosovými vlákny a dalšími přírodními materiály. K dostání jsou také ručně šité BIO matrace.

Mpo Matrace Sortiment
Sortiment a nákupní benefity.

V sortimentu však najdeme i standardní matrace z paměťové pěny, latexové či pružinové matrace. Díky přehledným kategoriím v e-shopu navíc snadno vyhledáte matrace vhodné jak pro děti, tak pro seniory či osoby s bolavými zády nebo nadváhou. Oblíbeným produktem jsou také antibakteriální matrace s mědí a stříbrem či bylinnými extrakty.

V neposlední řadě společnost MTO nabízí také možnost výroby matrace na míru dle individuálních požadavků zákazníka. Vybrat si můžete také celou řadu doplňků k matracím, a to jak ochranné potahy, tak polštáře, ložní prádlo, rošty a přistýlky.

Doprava a platba

Co se týká dopravu, ocenit musíme zejména dopravu u objednávek nad 2000 Kč zdarma. U menších objednávek zaplatíme za doručení 120 Kč bez ohledu na zvolený typ dopravy. U větších zakázek společnost zajišťuje doručení vlastní dopravou. 

Zaplatit můžeme jak GoPay platební bránou či bankovním převodem, tak dobírkou. Doba dodání je uváděna v rozmezí tří až deseti dnů, v případě neskladových produktů či matrací na míru je potřeba počítat s o něco delší dobou dodání. Ke každé zakoupené matraci obdržíte anatomický polštářek jako dárek.

Hodnocení zákazníků

Zákazníci, kteří zakoupili matrace na e-shopu společnosti MPO Matrace, jsou zpravidla s nákupem velice spokojeni. Pochvalují si zejména vysokou kvalitu matrací, široký výběr a rychlou a bezproblémovou komunikaci. 

Případné negativní recenze se týkají výhradně doby delší doručení, v drtivé většině případů se však jedná o neskladové položky či matrace na míru, u kterých byla delší doba doručení jasně uvedena.

Mpo Matrace Logo

Proč zvolit MPO Matrace?

  • Doprava zdarma u objednávek nad 2000 Kč
  • Dárek ke každé zakoupené matraci
  • Široký výběr matrací z přírodních materiálů
  • Firemní prodejny, na kterých je možné matrace vyzkoušet (Brno, Kroměříž)
  • Prodloužená záruka na matrace pět let (je však potřeba vyplnit formulář pro registraci záruky)
  • Český výrobce

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.