O nás

Kdo jsme

Co je cílem projektu ChytrýSpánek?

Naším společným cílem je prohloubit povědomí o jednoduchosti dosažení kvalitního spaní. Nikoho nepřemlouváme, ani nenutíme, aby lépe spal. Toto rozhodnutí je na každém jednotlivci. Pokud však chcete dobře spát a těži z kvalitního spaní po celý den, po celý život, tak Vás tu rádi vidíme. O spánku vám povíme úplně vše a naučíme Vás lépe spát.

Proč to děláme?

Protože nás zajímá spánek. Každý den procházíme vědecké studie, nová zjištění, ale třeba také marketingové letáky potravinových doplňků. Za naší snahou stojí zejména zvědavost, zda jsou uvedené informace pravdivé, nebo jednoduše proveditelné. 

Dnes je možné zakoupit produkty, které slibují lepší spánek, lepší vitalitu, podporu metabolismu nebo zlepšení kvality života. Rádi tyto produkty zkoumáme a testujeme, zda skutečně fungují, nebo jestli jde o pouhé marketingové triky a podvody na spotřebitelích.

Naproti tomu je spousta vědeckých studií, které zkoumají různé látky, návyky, potraviny, potravinové produkty a jejich dopad na lidské zdraví nebo spánek. Tyto studie jsou mnohdy skryté na stránkách univerzit a podobně. Přitom je v nich mnoho užitečných zjištění. Naším cílem je zkoumat vědecké studie, které se zabývají spánkem. 

Všechny zjištěné informace předáváme v čtivé a přehledné formě našim čtenářům, abychom Vám vysvětlili, jak lépe spát a proč vůbec spánku věnovat tolik pozornosti.

Kde získáváme a ověřujeme informace?

Informace získáváme z mnoha zdrojů. Více o našich ověřených zdrojích. Na konkrétní témata procházíme několik zdrojů dohromady. Jedním z důvodů je ověření správnosti informací, protože nám jde zejména o důvěryhodný obsah. Druhým důvodem je to, že na internetu se vyskytuje řada polopravdivých informací. Ty nám sice neublíží, ale s jejich zaváděním do života bychom zbytečně přicházeli o čas. Pokud o něčem napíšeme, tak si chceme být jistí tím, že má smysl se tomu v běžném životě věnovat. Protože to funguje.

Jak vyděláváme?

Vyděláváme na affiliate spolupráci (provizní spolupráci) se službami, obchody, distributory a výrobci produktů. Pokud se přes nějaký produkt prokliknete do obchodu a tam nakoupíte, my z toho dostaneme provizi. Provizi dostáváme až v případě, že opravdu nakoupíte.

To neznamená, že bychom vám doporučovali každý nesmysl, jen kvůli provizi. To ne! Doporučené produkty prochází naším parametrickým nebo osobním testováním. A to kvůli tomu, abychom si byli jistí, že vám je můžeme doporučit.

Díky tomu zde na vás nebliká mnoho vyskakovacích oken, reklamních bannerů a jiných odpuzovačů, které ztěžují čtení obsahu. Tak to zůstane i nadále. Chceme být čistý magazín bez reklamních bannerů.

Jak nás můžete kontaktovat?

Kontaktovat nás můžete na email affil@chytryspanek.cz