Dreamly – recenze

Dreamly Nejlepsi

Znáte to – dodržujete všechny zásady zdravého spánku, odpíráte si kávu či jiné kofeinové nápoje, dokonce jste si pořídili novou matraci… A stejně končíte den počítáním oveček a převalováním v posteli. Jelikož jsou však prášky na spaní dobrý sluha, ale špatný pán, nezbývá než zapátrat mezi přírodními doplňky stravy. Jedním z překvapivě účinných pomocníku při problematickém usínání a nekvalitním spánku je i český produkt Dreamly, který vám představím v dnešní recenzi.

Osobní zkušenost s Dreamly

Dreamly Nahled

V oblasti doplňků stravy na lepší spánek nejsem žádným nováčkem a bez mučení přiznám, že na první pohled mě Dreamly zaujalo především cenou – nejen, že lze na vyzkoušení zakoupit malé balení obsahující jen dvacet tablet, a to doslova za pár korun, ale ani plnohodné balení člověku člověku neprovětrá peněženku, jak to u přírodních přípravků na spánek občas bývá. 

Výhody proč ANO

 • Bohatý sortiment
 • Věrnostní program
 • Možnost osobního vyzvednutí
 • Přehledný web

Nevýhody proč NE

 • Doručení pouze PPL a Česká pošta

Radost mi udělal i pohled na složení. Obecně dávám přednost přípravkům, které obsahují více účinných látek, ideálně se synergickým efektem (tedy vzájemným zesílením svých účinků), což Dreamly jednoznačně splňuje. Ocenit musím také obsažený L-tryptofan, který mě z hlediska příznivého vlivu na spánek zklame jen málokdy. 

Třešničkou na dortu byly obsažené extrakty z bylinek. Kromě generacemi ověřené meduňky lékařské totiž kapsle obsahují také výtažky z mučenky či kozlíku lékařského, tedy bylinek, které pomáhají při úzkostných stavech a duševní nepohodě. A co si budeme povídat, právě úzkosti a černé myšlenky jsou zejména v pochmurných podzimních dnech nejčastějším důvodem nespavosti. 

Jelikož jsem v oblasti doplňků stravy a síly jejich účinků spíše pragmatik, výsledek pro mě byl příjemným překvapením. Přestože se Dreamly samozřejmě nemůže rovnat prášku na spaní, který vás pošle do říše téměř okamžitě, jakožto přírodní alternativa mě nezklamal. Ve srovnání s konkurenčními produkty ho můžu doporučit zejména z hlediska psychické nepohody – pokud vaše problémy se spánkem vychází spíše z podrážděných nervů a nadměrného fyzického vyčerpání, doporučila bych spíše doplňky stravy s obsahem hořčíku, ideálně magnésium L-treonát.  

Zkušenosti našich testrů

Nejlepsi Produkt Na Spanek

Lukáš

Moc děkuji za možno testování produktu dreamly. Popravdě mě produkt velice překvapil, byl jsem trochu skeptický z důvodu nižší ceny. Ale po pár dnech pozoruji opravdu kvalitnější spánek a hlavně se během noci vůbec neprobouzím. Takže za mě mohu jen doporučit.

Dreamly Cz

Jarda

K Dreamly jsem byl skeptický, protože je to produkt s mixem různých bylin. Při prvním použití si nejsem jistý, jestli to byl účinek placebo efektu nebo účinek Dreamly. Bral jsem tabletky několik dní vždy před spaním a ve výsledku mohu říct, že mnohem lépe spím, neprobouzím se v noci. Ráno jsem odpočatější a svěžejší. S usínáním je to složitější. Pokud před spaním koukám do mobilu, tak to asi nezabírá. Pokud si mobil v posteli odpustím, tak bych řekl, že usnu daleko rychleji než normálně.

Dreamly Czz

Zdeněk

S usínáním má pořád problém. Kvůli různým myšlenkám na práci a podobně nedokážu okamžitě usnout. Kromě toho se během noci budím, takže pak ráno potřebuju 2 kafe, abych se probral. Kombinace bylinek, které tvoří Dreamly na mě účinkuje dobře. Překvapilo mě, že po prví, co jsem si pilulky vzal, jsem spal bez problému. A vlastně po celých 14 dní, co jsem to testoval, jsem usínal dobře. Ráno se budím v hodně dobré náladě.

Pro koho je dreamly vhodný?

Z výše uvedeného je asi zřejmé, že nejvíce budou z účinků Dreamly těžit právě osoby, které trápí zhoršené usínání v důsledků stresu, úzkostí či depresivních myšlenek. Přestože se nejedná o lék či dokonce antidepresivum, poměrně dobré výsledky má jakožto podpůrný přípravek i v této oblasti. Chybu s Dreamly neuděláte ani v případě, že hledáte způsob, jak si poradit s výkyvy nálad a podrážděností. Vzhledem ke složení má Dreamly velice zklidňující účinek na celý organismus, což oceníte nejen z hlediska kvality spánku, ale celkové pohody. 

A pro koho naopak příliš vhodný není? Obecně není doporučován těhotným a kojícím ženám, ale vzhledem k tomu, že neobsahuje prakticky žádné látky se závažnými kontraindikacemi, se o užívání zkuste poradit se svým lékařem.

Dreamly Recenze 2

Jak se produkt užívá

Dreamly je k dostání ve formě kapslí, a užívání je tak opravdu snadné. Stačí podobně jako u dalších přípravků pro lepší spánek užívat jednu až dvě tablety denně, a to přibližně hodinu před spaním. Přestože účinek do jisté míry ucítíte okamžitě, je na místě dodat, že jakožto přírodní doplněk stravy je určený spíše pro dlouhodobé užívání. 

Za jak dlouho poznám účinek

S pravidelností užívání souvisí také trvání nástupu účinků. Podle výrobce se první účinky objevují po pěti až deseti dnech, s čímž můžu jedině souhlasit – sama jsem výraznější vliv na rychlost usínání zaznamenala přibližně po týdnu užívání. Jelikož se však jedná o přírodní doplněk stravy, výsledky mohou být silně individuální; každý zkrátka na obsažené bylinky reagujeme trochu jinak. 

Recenze Dreamly
 • Účinkuje 15 – 30 minut od užití (nejvíce po pravidelném účinkování)
 • výroba v ČR
 • přírodní složení
 • Spánek, uklidnění

V čem nám vyhovuje dreamly více než konkurenční produkty

O výhodách oproti konkurenci už jsem se zmiňovala v úvodu, pojďme se však na tuto problematiku podívat trochu komplexněji. Hlavní rozdíl spočívá především v obsažených bylinkách – přestože ani jedna z nich není ve světě přípravků na spaní a úzkosti žádnou převratnou novinkou, jen málokdy je najdeme takto hezky pohromadě. Výsledkem je zesílený účinek, a to nejen na kvalitu spánku, ale také zmiňovanou psychickou pohodu. 

Za zmínku stojí také obsažené vitamíny B komplexu, které se navzdory nezanedbatelné účinnosti objevují v produktech na spánek jen sporadicky. Po bližším prozkoumání mě zaujal také fakt, že ačkoliv jedna dávka obsahuje poměrně nízké množství extraktu z meduňky, jedná se primárně o výtažky z květů, ne z listů, díky čemuž má až desetinásobně silnější účinky. Jak se říká, kvalita je důležitější než kvantita!

Složení dreamly

Pokud si na potenciál Dreamly chcete udělat vlastní názor, doporučuji nahlédnout do složení, které je nejjasnější nápovědou, zda je produkt funkční, či nikoliv. Bez ohledu na to, jak velké balení zvolíte, složení zůstává stejné:

 • L-tryptofan 150 mg
 • Mučenka pletní (Passiflora incarnata) 40 mg (extrakt z nati 6:1)
 • Meduňka lékařská (Melissa officinalis) 20 mg (extrakt z květu 10:1)
 • Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) 20 mg (extrakt z kořene 4:1)
 • Šafrán setý (Crocus sativus) 10 mg (extrakt z květu 10:1)
 • Stearan hořečnatý – protispékavá látka – 8 mg (50% RHP)
 • Vitamin B3 (Niacin) – 8 mg (50 % RPH)
 • Vitamin B6 (Pyridoxin  hydrochlorid) – 1,4 mg (100 % RPH)
 • Oxid titaničitý – barvivo
 • Želatinová kapsle
Dreamly Recenze Lepsi Spanek

Osobně jsem nadšená z velkého množství účinných látek, na druhou stranu mi jakožto aspirující vegetariánce radost příliš neudělal obsah želatiny. Pokud se ale živočišným složkám nijak nevyhýbáte, o příliš velkou vadu na kráse se nejedná. 

Kde Dreamly zakoupit

Přestože je Dreamly k dostání i na celé řadě jiných e-shopů, já jsem nakonec objednávala v internetovém obchodě TheoHerbs.cz. Důvodem byla nejen příznivá cena, ale také opravdu milá komunikace ze strany prodejce, kdy vám ochotně zodpoví jakoukoliv otázku prostřednictvím online chatu. Samotný nákup byl opravdu přímočarý a navíc lze využít registrace ve věrnostním klubu, mezi jehož výhody patří nejen slevy a výhodné nabídky, ale také konzultace s lékařem zdarma. 

Theherbos Konzultace S Doktorem

Bezplatná je momentálně i doprava prostřednictvím České pošty, což můžete využít například na zakoupení malého balení na vyzkoušení. Pokud bydlíte v Praze, přípravek si samozřejmě můžete také v kamenné prodejně. Pokud pominu dopravu zdarma u České pošty, plusové body dávám také za možnost dopravy přes Zásilkovnu, kterou mám vzhledem k široké síti odběrných míst nejraději.

Výhodné balíčky

Pokud stejně jako já při nákupu doplňků stravy hledáte způsoby, jak alespoň pár desítek korun ušetřit, určitě vám udělají radost také výhodné balíčky. Kromě mini a standardního balení jsou k dispozici také troj a pětibalení za zvýhodněnou cenu, k pětibalení navíc získáte dárek zdarma v podobě masky na oči.

Dreamly Vyhodne Balicky
Dreamly můžete zakoupit taktéž jako balíček

Nejčastější otázky

Vzhledem k přírodnímu složení se není třeba bát vedlejších účinků. Pokud však víte, že na některé bylinky a přírodní látky reagujete přecitlivěle, či dokonce alergickou reakcí, určitě doporučuji pečlivé pročtení složení. 

Dreamly je plně schválený k prodeji a disponuje všemi potřebnými certifikáty o zdravotní nezávadnosti vydanými akreditovanými laboratořemi.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *