RECENZE: Nicelis – doplněk stravy pro namáhané vlasy

Nicelis Recenze Zkusenosti

Když jde o zdraví a krásu vlasů, více než kdy jindy platí pravidlo, že nejdůležitější výživa je ta zevnitř. Ačkoliv nedám dopustit na kvalitní šampóny, kondicionéry a vlasové masky, své dlouhé vlasy se snažím držet v kondici především dostatečným příjmem vitamínů a minerálů. Skvělou zkušenost mám rovněž s kolagenovými doplňky, které mají mimo jiné příznivý vliv také na pleť a nehty. V dnešní recenzi se proto s vámi podělím o svou zkušenost s produktem Nicelis, který v sobě spojuje jak kvalitní kolagen, tak celou řadu vitamínů a minerálů nezbytných pro zdraví vlasů.

Moje zkušenost s Nicelis

Nicelis

V prvé řadě je nutné připomenout, že hodnocení efektivity podobných doplňků stravy je vždy trochu ošemetné. Nejen, že se nejedná o léčivo, a nástup účinků je tak vždycky poměrně pozvolný, ale také samotný výrobce uvádí, že pro maximální účinnost je nutné dlouhodobé užívání. Vzhledem k tomu, že jsem spotřebovala celé jedno balení, tedy měsíční kúru, jsem první účinky na kvalitu vlasů pocítila právě až ke konci balení. Zároveň musím dodat, že mnohem dříve než účinku na vlasy jsem si všimla zlepšení pleti, jak tomu u kolagenových doplňků bývá. V oblasti kvality vlasů se můžete těšit zejména na jejich zpevnění a rychlejší růst (což poznáte hlavně v případě, že si barvíte či odbarvujete vlasy – rychleji se objeví odrosty).

Pro koho tak bude Nicelis dobrou volbou? Myslím, že tento doplněk stravy oceníte, zejména pokud nechcete užívat kdovíkolik tabletek najednou a zároveň vám příliš nechutná kolagen rozpustný ve vodě. Tabletky Nicelis jsou totiž navzdory nadupanému složení poměrně malé, dobře se užívají a vzhledem k formě si nemusíte dělat starosti s typickou pachutí mořského kolagenu.

Výhody proč ANO

  • Vyrobeno v ČR 🇨🇿
  • Pozitivní recenze uživatelů
  • Poštovné zdarma
  • Jedno na měsíc

Nevýhody proč NE

  • Vysoká cena

Co je to Nicelis a proč jsem se rozhodla ho vyzkoušet?

Asi každá dlouhovláska to zná – lámavé konečky a mdlé vlasy bez objemu, který nedokáže spravit ani ten nejdražší šampón. Tajemství jejich oživení spočívá především v pestré stravě, která vlasů dodá všechny potřebné látky. Bohužel jen málokdy se mi podaří přijmout všechny živiny v rámci pestré stravy, a tak mi nezbývá než sáhnout po efektivních doplňcích stravy. To je také důvod, proč jsem se rozhodla vyzkoušet právě Nicelis – spojuje v sobě jak vitamíny a minerály, tak kolagen, díky čemuž nahradí několik různých doplňků stravy, které jsem až dosud užívala. Příjemným bonusem je příznivý vliv na stav vlasů a pokožky.

Jaké slibuje účinky?

Vzhledem k velkému množství účinných látek pomáhá Nicelis v hned několika oblastech. Výrobce udává, že Nicelis pomáhá jak k udržení normálního stavu vlasů (patří mezi vitamíny na vlasy), tak přispívá k výživě a stimulaci růstu nových vlasů a snížení jejich vypadávání. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní a volně prodejný doplněk stravy, se navíc není třeba obávat negativních vedlejších účinků. A to zní vážně dobře!

Nicelis Zkusenosti

Složení produktu a účinné látky

Jelikož už jsem za posledních pár let vyzkoušela pěknou řádku doplňků stravy, které slibují zářivě lesklé vlasy a pevné nehty, ke každému produktu přistupuji s mírnou skepsí. Zásadní je pro mě zejména složení, které je jasnou nápovědou, zda se udávaných výsledků skutečně dočkám, nebo se jedná o pouhý marketingový tah.

V tomto ohledu mě Nicelis nezklamal. Obsahuje totiž hned 23 aktivních látek, které mají v péči o zdraví vlasů, nehtů i pokožky nenahraditelné místo. Hlavní složkou je zejména vepřový a rybí kolagen, které pomáhají k normálnímu stavu a pevnosti vlasového vlákna. Je však třeba říci, že celkem jedna tableta obsahuje 600 miligramů kolagenu (tedy 1200 miligramů v jedné denní dávce), což je o poznání méně než v případě čistě kolagenových produktů. Pokud tak hledáte opravdu bohatý zdroj kolagenu, doporučuji sáhnout po samotném kolagenu například v podobě prášku, který stačí rozmíchat ve vodě.

Kolagen však není tím jediným důvodem, proč jsem produkt vyzkoušela – mnohem zásadnější je obsah širokého spektra vitamínů a minerálů prospěšných našim vlasů. Konkrétně se jedná o B komplex, vitamíny A, C, D, H, měď, selen, zinek a železo či kyselinu pantothenovou. Součástí složení je rovněž řada dalších extraktů a látek, které napomáhají k normálnímu stavu namáhaných vlasů. Za zmínku stojí především antioxidant Astaxanthin, který přispívá k ochraně vlasů před oxidativním stresem, či extrakt z plodů palmy trpasličí podporující růst vlasů. Ke zdraví nehtů zase přispívá obsažený extrakt z kopřivy dvoudomé, která je bohatým zdrojem křemíku. 

Balení a dávkování produktu Nicelis

Musím říci, že balení mě už na první pohled zaujalo krásně minimalistickým designem, který u doplňků stravy bohužel často pokulhává. Mnohem zásadnější je však informace, že balení obsahuje 60 tablet – vzhledem k tomu, že doporučená dávka jsou tablety dvě, mi jedno balení vydrželo na měsíční kúru. Z tohoto hlediska se může vyplatit měsíční předplatné, kdy na každém balíčku ušetříme hned 80 Kč a není třeba produkt znovu a znovu objednávat – jednoduše vám dorazí přímo do schránky. 

Samotné užívání je poměrně jednoduché, tablety stačí zapít vodou. Výrobce doporučuje užívat jednu tabletu ráno a jednu večer, já vzhledem ke své zapomnětlivosti užívala obě dvě ráno tak, jak jsem u doplňků stravy zvyklá, a myslím, že účinek byl totožný. Je tak na vás, která metoda užívání vám vyhovuje více.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *